• Svetový deň mlieka

• Každoročne koncom septembra svieti v kalendári Svetový deň mlieka na školách. Túto stredu (28.9) sme si teda poriadne vychutnali. V pohári mlieko, na perách úsmev, chlieb s maslom a syrom, či jogurt s ovocím - tak vyzerá naj desiata naprieč Mliečnou cestou.

• Jeseň - jesenné výtvory žiakov

• Leto je už nenávratne preč a po dlhých, teplých a slnečných dňoch sa k slovu hlási jeseň. S príchodom jesene sa mení príroda a neodmysliteľnou súčasťou jesene je aj začiatok školského roka. Krásy jesennej prírody zachytili aj naši žiaci počas hodín výtvarnej a pracovnej výchovy. Práce sú krásne a všetkým patrí vďaka za ich šikovnosť.

• "Vesmír očami detí"

• Dňa 09.09.2022 sa žiaci našej školy zúčastnili slávnostného odovzdávania ocenení vo
            výtvarnej súťaži „Vesmír očami detí“. Odovzdávanie cien bolo v rámci otvorenia
            celoslovenskej výstavy v MsDK vo Vranove nad Topľou. Naši výtvarníci Lukáš Prostredný,
            Slavomír Hricko a Adam Kroka získali čestné uznanie v druhej kategórii Základné školy.
            Blahoželáme. Spomedzi učiteľov bol ocenený PaedDr.Tomáš Končár.Tešíme sa z ich úspechu.

• Slávnostné otvorenie školského roka

• 5. septembra 2022 sa školský dvor  spojenej školy opäť naplnil džavotom našich žiakov. Slávnostným príhovorom pán riaditeľ PaedDr. Jozef Imrich privítal prítomných žiakov a rodičov a poprial starým aj novým žiakom veľa školských úspechov. Následne p. zástupkyne jednotlivých zložiek prečítali  rozdelenie žiakov do tried a ich triednych učiteľov a taktiež im zaželali pohodový a úspešný školský rok.

• Svetový deň mlieka

• Jeseň - jesenné výtvory žiakov